Multi-Mode SFP Fiber Module 1G 2-Pack

Varekode: UF-MM-1G 2Pack
Multi modus SFP

TX/RX: 850nm

1,25 Gbps SFP

550m
Bestillingsvare
kr 850,00

Produktbeskrivelse

Detaljer

UF-MM-1G is multimode 1G SFP module with 2 LC connectors. Wave length is 850nm and it is suitable for distances up to 550m.

Tilleggsinformasjon

Tilleggsinformasjon

Varekode UF-MM-1G 2Pack
Utvidet info Nei

Produktomtaler

Skriv din egen omtale

Du omtaler: Multi-Mode SFP Fiber Module 1G 2-Pack

Produkttagger

Produkttagger

Bruk mellomrom for å skille tagger. Omgi setninger med apostrof (').