Multi-Mode SFP Fiber Module 1G

Varekode: UF-MM-1G
Multi modus SFP

TX/RX: 850nm

1,25 Gbps SFP

550m
På lager
kr 420,00
Ubiquiti

Produktbeskrivelse

Detaljer

UF-MM-1G is multimode 1G SFP module with 2 LC connectors. Wave length is 850nm and it is suitable for distances up to 550m.

Tilleggsinformasjon

Tilleggsinformasjon

Varekode UF-MM-1G
Utvidet info Nei

Produktomtaler

Skriv din egen omtale

Du omtaler: Multi-Mode SFP Fiber Module 1G

Produkttagger

Produkttagger

Bruk mellomrom for å skille tagger. Omgi setninger med apostrof (').