SPF Module 1.25G

Varekode: SFP 1.25
Fibermodul for Switch
Bestillingsvare
kr 550,00

Produktbeskrivelse

Detaljer

Fibermodul for Switch

Tilleggsinformasjon

Tilleggsinformasjon

Varekode SFP 1.25
Utvidet info
 

Item

Description

Power

Power Supple

The Host Power Supply

Voltage Range

DC 3.15V~3.45V

Consumption

1W

Optical
Characteristics

Optical Wave Length

1310nm/1550nm and 1550nm/1310nm;

Emission Light Power

-8~-3dBm

Receiver Sensitivity

-24 dBm

Transmission
Characteristics

Optical Fiber Type

Single- mode 9/125um, multi-mode 50/125um

Optical Fiber Port

LC

Transmission Distance

Single-mode 20km, Multi-mode300m

Protection

ESD

1a  contact discharge 3 level
1b  air discharge 3 level
Per: IEC61000-4-2

Environmental

Working Temperature

0℃~70℃

Storage Temperature

-40℃~70℃

Humidity (Non-condensing)

0~95%

Mechanical

Dimension (L×W×H)

55.4mm×13.7mm×6.25mm

Material

Stainless steel

Color

White

Weight

17g

Stability

MTBF

>30000h

Produktomtaler

Skriv din egen omtale

Du omtaler: SPF Module 1.25G

Produkttagger

Produkttagger

Bruk mellomrom for å skille tagger. Omgi setninger med apostrof (').